2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldība aicina startēt pašvaldības komandā “Vienības velobraucienā”

Jau atkal tuvojas septembris, kas daudziem asociējās ar skolas gaitu uzsākšanu, bet sporta dzīvē tas nozīmē, ka pavisam tuvu ir ikgadējais “Vienības velobrauciens”. Kā ik gadu Smiltenes novada pašvaldība aicina ikvienu aktīvās atpūtas cienītāju pieteikties šim braucienam un startēt pašvaldības komandā (reģistrējoties norādīt komandas nosaukuma ailē!).

Velobrauciena Tautas grupas starts paredzēts 3. septembrī plkst. 14.00 Gaujas un Cēsu ielas krustojumā, Siguldā.

Šogad katrs interesents reģistrējas individuāli, taču būs iespēja kopīgi doties uz Siguldu ar pašvaldības organizētu transportu (velosipēdus saliksim piekabē). Reģistrēties un ar sacensībām saistīto informāciju var atrast tīmekļvietnē www.velo.lv.

Par transporta iespējām uz un no sacensībām lūgums sazināties pa tālruni 29128932 vai e-pastā [email protected]

Esam aktīvi un kopīgi startējam Vienības velobraucienā!

 

Matīss Mežulis

Sporta pārvaldes vadītājs

 

Foto: Māris Vancevičs