2023. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldība atkārtoti aicina atsaukties brīvprātīgos

Smiltenes novada pašvaldība sadarbībā ar novada biedrībām turpina nodrošināt atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem. Aicinām atsaukties brīvprātīgos, kuri būtu gatavi sniegt savu palīdzību Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta nodrošināšanā. 

            Pietiekties brīvprātīgajam darbam iespējams, aizpildot pieteikuma veidlapu ŠEIT.

Aicinām atsaukties brīvprātīgos, ja saredzat iespēju sniegt palīdzību saziedoto mantu pieņemšanā, šķirošanā, kraušanā, palīdzību sarunāties un tulkot ukraiņu valodā, gatavību darboties informācijas atbalsta centrā piektdienās, piedalīties pašvaldības organizētos atbalsta pasākumos, nodrošināt transportu Ukrainas civiliedzīvotājiem nepieciešamības gadījumā vai saskatiet citus veidus kā izmantot savas zināšanas un  pieredzi brīvprātīgajā darbā.

Smiltenes novada pašvaldība pateicas ikvienam, kurš atsaucies aicinājumam un nesavtīgi sniedzis savu atbalstu brīvprātīgajā darbā, ziedojis vai jebkādā citā veidā sniedzis savu palīdzību Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstā. Šobrīd Smiltenes novada pašvaldība sniegusi palīdzību jau 248 Ukrainas civiliedzīvotājiem.

 

Vanda Jurita Markova

Smiltenes novada pašvaldības

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste