2024. gada 29. marts

Smiltenes novada pašvaldība pauž atbalstu Ukrainai un mūsu sadraudzības pilsētām paceļot Ukrainas karogu

Smiltenes novada pašvaldība  ir saņēmusi Ukrainas ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Latvijā Oleksandra Miščenko aicinājumu Latvijas pašvaldībām paust atbalstu Ukrainai tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju, paceļot mastos pie pašvaldību domes ēkām Ukrainas valsts karogu 16. februārī no plkst. 10:00-11:00. Kā norādīts vēstulē, ar Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska vakar parakstīja dekrētu, pasludinot 2022.gada 16.februāri par Vienotības dienu aicinot pasaules sabiedrību paust atbalstu Ukrainai.

Paceļot karogu pie Smiltenes novada pašvaldības domes ēkas Dārza ielā 3 arī Smiltenes novada pašvaldība pauž atbalstu Ukrainai un mūsu sadraudzības pilsētām.

Informāciju sagatavoja:

Aija Kramiņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste