2023. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldība pauž līdzjūtību konfliktā cietušajiem Izraēlā

Latvijas vēstniecība Izraēlā informē – Izraēla šobrīd ir kara stāvoklī, kuru uzsāka teroristu organizācija Hamas. Liels iedzīvotāju skaits ir cietis nežēlīgā vardarbībā – ievainoti vai nogalināti, bet desmitiem cilvēku nolaupīti un tiek turēti gūstā Gazas joslā.
Izraēla ir izturīga un pateicīga par Latvijas vadības un tautas atbalstu.
Arī mēs, Smiltenes novada pašvaldība, iestājamies pret karu, vardarbību un nežēlību, kas tiek vērsta pret nevainīgiem iedzīvotājiem. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ikvienam, kurš zaudējis tuviniekus šajā nežēlīgajā konfliktā un vēlam, lai pēc iespējas ātrāk tas tiktu pārtraukts un pār Izraēlu plestos mierīgas debesis.
 
Smiltenes novada pašvaldība