2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldībā skolēniem būs iespēja gūt darba pieredzi vasarā

No 1. jūnija līdz 31. augustam Smiltenes novada pašvaldībā, brīvlaika ietvaros, skolēni veiks vasaras darbu.

Darba īstenošanas vieta skolēniem būs teju visā novada teritorijā, pa kuru jaunieši izdalīti pienākumu veikšanai vienu mēnesi. Darba vietas pašvaldībā šovasar būs labiekārtošanas un teritorijas sakopšanas jomā.  Nodarbinātības projektā var piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri pašlaik iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs, darba joma pašvaldībā tika izvēlēta atbilstoši jauniešu vecumposmam.

NVA īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūra šogad finansē un Smiltenes novada pašvaldība no savas puses līdzfinansē 25 darba vietas skolēniem.

Visas pašvaldības līdzfinansētās vakances šobrīd jau ir aizpildītas, taču jauniešiem vēl pieejamas novada uzņēmēju piedāvātās un līdzfinansētās vakances, kas arī tiek nodrošinātas aktīvās nodarbinātības pasākuma ietvaros. Brīvās vasaras darba vietas uzņēmumos Smiltenes novadā var atrast šeit.

Plašāku informāciju par skolēnu nodarbinātību vasarā var iegūt Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā.

 

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste