2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldība sveic Latvijas Republikas 105. gadskārtā

Novadniekus Latvijas 105. gadadienā sveic Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš: “Latvijas Republika esam mēs – ikviens Smiltenes novadā dzīvojošais cilvēks, kuram ir liels pienesums kā novada attīstībā un izaugsmē, tā arī valsts. Katrs no jums ir svarīgs, katrs no jums ir vērtīgs. Paldies par to, ka jūs  ikdienā veidojat mūsu valsti, mūsu novadu par tādu vietu, kur grib dzīvot ne tikai mūsu jaunā paaudze, bet arī citi Latvijas iedzīvotāji. Valsts svētkos es novēlu jums mierpilnus un skaistus šos svētkus. Un novērtēsim to, ka mēs dzīvojam neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā Latvijā. Dievs, svētī Latviju!”

Mēs esam un mēs būsim stiprs novads, stipra Latvija.

Lai ik sirdī, ik mājā ienāk svētku sajūta, sirdsiltums, lepnums par sevi, savu ģimeni, savu novadu, savu tautu!

Dievs, svētī Latviju!