2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldība ziedos automašīnas Ukrainai

2024. gada 22. februāra domes sēdē deputāti lēma nodot bez atlīdzības Smiltenes novada pašvaldības uzskaitē esošās automašīnas Subaru Legacy un Mercedes Benz Sprinter nodibinājumam “Alūksnes un Apes novada fonds”, kas organizēs automašīnu nogādāšanu Ukrainā, tādējādi atbalstot Ukrainas tautu cīņā pret Krievijas agresiju.

Iepriekš pašvaldība abus minētos transportlīdzekļus pārdeva elektroniskā izsolē, taču tai  neviens nepieteicās, tādēļ tika nolemts atsaukties nodibinājuma “Alūksnes un Apes novada fonds” aicinājumam ziedot. Saskaņā ar neatkarīga vērtētāja atzinumu Subaru Legacy tirgus vērtība ir 850,00 EUR, bet Mercedes Benz Sprinter – 2600,00 EUR.

Smiltenes novada pašvaldība arī iepriekš ir rīkojusi un atbalstījusi ziedojumu akcijas Ukrainas atbalstam, tāpat tiek domāts par Smiltenes novadā dzīvojošajiem Ukrainas civiliedzīvotājiem, īstenojot dažādus pasākumus, izglītojošas nodarbības un ekskursijas vietējai ukraiņu kopienai.

Akcijas iniciators alūksnietis Pāvels Čornijs kopā ar citiem brīvprātīgajiem un “Alūksnes un Apes novada fondu” uz Ukrainu nogādājuši 31 automašīnu. Plānots, ka nākamais auto konvojs no Alūksnes uz Ukrainu dosies aprīlī, tāpēc “Alūksnes un Apes novada fonds” aicina ziedot automašīnu nogādei Ukrainas aizstāvjiem – finansiāli atbalstīt degvielas izdevumus. Joprojām var ziedot arī pašas automašīnas vai līdzekļus automašīnu iegādei.

Bankas konta rekvizīti ziedojumiem
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Banka: AS SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV96UNLA0050019750651

Mērķis: “Ziedojums Auto Ukrainai”

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” kopā ar tā brīvprātīgajiem izsaka sirsnīgu paldies ikvienam atbalstītājam!

 

Artūrs Cukurs
Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas speciālists