2024. gada 2. marts

Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs piedalīsies Ilgtspējas forumā pašvaldībām

Lai izvērtētu, cik gatavi esam pārmaiņām, ko paredz zaļā kursa īstenošana pašvaldībās un vai ilgtspējas jautājumu iekļaušana savā darbībā rada jaunas ekonomiskās izaugsmes iespējas, biedrība “Latvijas Formula 2050” un Swedbank sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību 26. janvārī pulksten 10.30 organizē augsta līmeņa ekspertu forumu “Vai zaļā kursa īstenošana ir iespēja sociālās ekosistēmas kvalitātes pilnveidei Latvijas pašvaldībās un lokālajās kopienās?”. Tajā piedalīsies arī Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš.

Forums “Vai Zaļā kursa īstenošana ir iespēja sociālās ekosistēmas kvalitātes pilnveidei Latvijas pašvaldībās un lokālajās kopienās?” norisināsies 26. janvārī no plkst. 10.30 līdz 16.35. Interesentiem būs iespējams forumu bez maksas vērot tiešraidē Swedbank Latvija Facebook un Linkedin platformās.

Priekšsēdētāju laikā no 12.55-13.40 varēsim uzklausīt diskusijā “Sociālās ekosistēmas ilgtspēja Latvijas reģionos – izaicinājumi un risinājumu meklējumi lokālajās kopienās un pašvaldībās”.

Ar pasākuma programmu iespējams iepazīties šeit.

Informācijas avots: Swedbank Latvia.

Informāciju apkopoja: Beāte Putniņa, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas speciāliste.