2024. gada 19. apr.

Smiltenes novada pašvaldības iestāde “Komunālā saimniecība” aicina darbā saimnieku Gaujienas pagastā

Smiltenes novada pašvaldības iestāde “Komunālā saimniecība”

Reģ. Nr. 90011542968

izsludina konkursu uz

SAIMNIEKA GAUJIENAS PAGASTĀ amatu

Galvenie amata pienākumi:

    • organizēt un vadīt Gaujienas pagasta komunālās saimniecības darbu;
    • organizēt un vadīt padoto tehnisko darbinieku darbu;
    • organizēt sakopšanas un remontdarbus pagastā;
    • nodrošināt Komunālās saimniecības bilancē esošo pašvaldības objektu apsaimniekošanu;
  • organizēt vides aizsardzību pagastā;
  • koordinēt ielu apgaismojuma ekspluatāciju;
  • organizēt pašvaldības ceļu apsaimniekošanu un uzturēšanu;
  • atbildēt par ūdensapgādi un notekūdens novadīšanu Komunālās saimniecības bilancē esošajiem pašvaldības objektiem;
  • atbildēt par pagasta sanitāro uzturēšanu (atkritumu konteineri, atkritumu izvešana c.);
  • piedalīties saimnieciskā budžeta plānošanā un izpildes kontrolē.

Prasības pretendentam:

  • augstākā vai vidējā tehniskā izglītība;
  • darba pieredze saimnieciskās jomas vai nekustamo īpašumu pārvaldībā;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • labas vadības, komunikācijas un digitālās prasmes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība, vēlama traktortehnikas vadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku ar darba vietu Gaujienas pagastā;
  • mēnešalgu sākot no 798 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • labus darba apstākļus.

Motivācijas vēstuli, CV ar norādēm par atsauksmēm, izglītību, kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt elektroniski pa e-pastu: [email protected] līdz 2022.gada 21.janvārim. Tel. informācijai 22036330. Pie vakances izskatīšanas lūdzam ņemt vērā 09.10.2021. Ministru Kabineta noteikumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.3.punktu.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir pašvaldības iestāde “Komunālā saimniecība”, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dzirnavu iela 14, Ape, Smiltenes novads, LV-4337.