2024. gada 29. marts

Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvalde turpina nodrošināt pieaugušo mācību ciklu “Senioru akadēmija”

Mācīšanās, zinību apgūšana ir absolūti dabisks un nepieciešams process,

kas jāturpina visa mūža garumā.

Otrdien, 2023. gada 24. janvārī, plkst. 11.00 Smiltenes vidusskolā norisināsies kārtējā mācību cikla “Senioru akadēmija” tikšanās. Mācības organizē Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvalde.

Mācību ietvaros “Senioru akadēmijas” dalībnieki aicināti noklausīties interesantas un noderīgas lekcijas:

• “Paņēmieni dzīves kvalitātes saglabāšanai jebkurā vecumā”, Didzis Lūkins, SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” valdes loceklis, ārsts;
  • “Farmakoloģiskie aspekti – iespējas un piedāvājumi”, Ingrīda Gailīte, SIA “Līvena Aptieka” valdes priekšsēdētāja;
  • “Pakalpojuma “aprūpe mājās” saņemšana un sniegšanas iespējas Smiltenes novadā”, Karīna Vecā, Latvijas Samariešu apvienības Vidzemes nodaļas vadītāja;
  • “Elektropreču izmantošana ikdienas dzīvē”, Otārs Putrālis, veikala “Elektronams” vadītājs.

Sadarbojoties ar Apes apvienības pārvaldes un Raunas pagasta pārvaldes vadītājām, 2023. gada sākumā plānots “Senioru akadēmijas” mācības organizēt arī Apē un Raunā.

Informē

Gunta Grigore

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece

25441976

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.