2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldības vārdā sveikti Latvijas valsts apbalvojumu saņēmušie novadnieki

Šodien, 15. maijā, Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš sveica uzņēmējus – Daini Aļeksējevu un Ilzi Kalniņu – Daugu, kuri 4. maijā saņēma Latvijas valsts augstākos apbalvojumus.
Dainis Aļeksējevs iecelts Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera godā par pašaizliedzīgo darbu un nesavtīgu palīdzības sniegšanu Ukrainai. Smiltenes novada pašvaldības domes deputātu un uzņēmēju sveicot, Edgars Avotiņš teica atzinības vārdus par neizsīkstošo palīdzību Ukrainas tautai, par visas novada kopienas iedvesmošanu labiem un cēliem darbiem sabiedrības labā. Dainis Aļeksējevs pateicās par atbalstu saviem draugiem un līdzcilvēkiem, kā arī dalījās iespaidos par Ukrainā piedzīvotajām kara šausmām.
Savukārt Ilze Kalniņa-Dauga iecelta par Atzinības krusta virsnieci, pateicoties viņas nozīmīgajam ieguldījumam tālmācības izglītības veidošanā un attīstībā. Savā uzrunā viņa akcentēja piederības sajūtu novadam un kopienai, kā arī atzina, ka panākumu atslēga vienmēr ir bijusi iet un darīt, negaidot, ka kāds par to īpaši pateiksies. Edgars Avotiņš savā uzrunā izcēla to, ka Ilze paveic ievērojamus darbus, jo dara to, kas viņai patiesi patīk un novēlēja savu ceļu atrast ikvienam, iedvesmojoties no Blomes viesu nama “Donas” īpašnieces.
No sirds lepojamies ar augsto apbalvojumu saņēmējiem, vēlam arī turpmāk degsmi un enerģiju labo un cildeno darbu veikšanai!

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste