2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pedagogiem tiks izsniegtas sabiedriskā transporta braukšanas kartes

2024. gada 21. marta Smiltenes novada pašvaldības domes sēdē tika apstiprināti grozījumi 2022. gada 28. decembra saistošajos noteikumos Nr.40/22 “Kārtība, kādā Smiltenes novada pašvaldība kompensē vispārējās pamatizglītības, vidējās izglītības, profesionālās ievirzes izglītības iestāžu izglītojamiem un Smiltenes novada izglītības iestāžu pedagogiem braukšanas izdevumus par sabiedriskā transporta izmantošanu”.

Saistošie noteikumi paredz, ka arī pašvaldības dibināto vispārējās, profesionālās un interešu izglītības iestāžu pedagogiem tiek nodrošinātas darbinieku kartes un sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzēja izsniegtas elektroniskā abonementa kartes, kas tiktu izmantotas ar sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzēju līgumā noslēgtajos maršrutos, savukārt, ja sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzējs nenodrošina elektronisko identifikāciju ar darbinieka karti, pedagogam būs jāturpina iesniegt apmaksai braukšanas biļetes noteikumos atrunātajā kārtībā.

Šādas darbinieku kartes būtiski atvieglos biļešu naudas atmaksas kārtību, jo nebūs nepieciešams iesniegt braukšanas biļetes. Pedagoģiskajiem darbiniekiem par kartes iegūšanu jāinteresējas pie saviem darba devējiem un tā ir bezmaksas.

 

Plašāk par saistošajiem noteikumiem var iepazīties ŠEIT.

Sagatavoja:

Pārsla Kupriša Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas speciāliste