2022. gada 27. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novadā reģionālā vizītē uzņemts Ministru prezidents Krišjānis Kariņš

2022. gada 19. augustā Ministru prezidents Krišjānis Kariņš devās reģionālā darba vizītē uz Smiltenes novadu. Vizītes laikā Ministru prezidents tikās ar novada lielākajiem uzņēmējiem, NVO pārstāvjiem un Smiltenes novada pašvaldības vadību un deputātiem. 

Vizītes pirmā daļa iesākās uzņēmumā “Fabrika Rauna” kopā ar tā īpašnieku Armandu Cini, kur Ministru prezidentam tika izradīta uzņēmuma ražotne, demonstrēts koka paneļu māju būvniecības process. 

Vēlāk norisinājās diskusija ar novada lielāko uzņēmumu pārstāvjiem, kur tika pārrunātas tādas tēmas kā energoresursu pielietojums, energoietilpība, valsts atbalsts krīzes laikā, kā arī jautājumi, kas skar ražas ievākšanas efektivitāti un daudzumu zemnieku saimniecībās. Diskusijā Smiltenes kultūras centrā piedalījās šādi uzņēmēji: Armands Kovaldins, AS “SMILTENES PIENS”, Voldemārs Ciršs, SIA „SMILTENE IMPEX”, Kaspars Ezernieks, AS “STORA ENSO LATVIJA”, Egils Butka, SIA “Firma Madara 89’”,  Sandis Muižarājs, SIA “Firma Madara 89”, Nauris Teters, SIA “TTR Company”, Armands Cinis, SIA “Fabrika Rauna”, Māris Zālītis, SIA “Vudlande”, Gundega Sauškina, SIA “Very Berry”, Juris Gulbis, SIA “ACBR”/ SIA “8 CBR”, Ivars Ādamsons, Z/S “Rožkalni. 

Pēcpusdienā Smiltenes vidusskolā Ministru prezidents tikās ar NVO pārstāvjiem un vidusskolas direktori Ilzi Verginu. Diskusijas galvenā tēma bija par ideju iedzīvotāju ienākuma nodokļa 1% novirzīšanu kādai no biedrībām, kuras darbība liekas saistoša un atbalstāma. Tāpat sarunas laikā tika atzīmēts, ka nevalstisko organizāciju sektors ir viens no būtiskākajiem instrumentiem iedzīvotāju sasniegšanā, kā arī tas strādā, kā atbalsta funkcija valsts sektoram, savstarpēji mijiedarbojoties. 

 

Titulfoto: Valsts kanceleja

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste