2024. gada 2. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada seniori aicināti uz tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem

2024. gada februārī un martā Smiltenes novada seniori aicināti uz tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem, lai pārrunātu aktuālus un ikdienā nozīmīgus jautājumus. Tikšanās organizē Smiltenes pensionāru apvienība, un tās norisināsies Smilšu ielā 4, Smiltenē.

19. februārī pulksten 10.00 novada seniori aicināti uz klātienes tikšanos ar Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Edgaru Avotiņu. Viņš pastāstīs par pašvaldības darbu, provizoriskām 2024. gada budžeta tendencēm, attīstības projektiem, kā Jāņukalns, Viedrades kvartāls Pils ielā 9, Smiltenes pilsētas centra pārbūve un autoostas būvniecība, kā arī citiem jautājumiem. Tāpat ikvienam interesentam būs iespēja iztaujāt domes priekšsēdētāju par sev interesējošiem jautājumiem, dalīties pārdomās vai idejās par novada attīstību.

6. martā pulksten 10.00 norisināsies tikšanās ar Smiltenes novada Sociālā dienesta vadītāju Intu Siliņu. Tajā runās par valsts un pašvaldības atbalstu instrumentiem, pieejamajiem pabalstiem (veselības, mājokļa u.c.), kā arī citiem aktuāliem jautājumiem sociālajā jomā. Varēs uzdot jautājumus.

Vairāk informācijas, zvanot Smiltenes pensionāru apvienības vadītājai Ritai Bormanei pa tālruni 26514012.

 

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas un mārketinga speciāliste