2023. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada “Senioru akadēmijas” pirmais izlaidums

23. augustā Smiltenes vidusskolā notika Izglītības pārvaldes organizētā mācību cikla “Senioru akadēmijas” pirmais izlaidums. Tā mērķis ir dot senioriem iespēju apgūt jaunas zināšanas, kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras, un pienācis laiks nesteidzīgākai ikdienai.

Dāvanas un ziedus saņēma seniori, kas reizi mēnesī tikās interesantās, vērtīgās nodarbībās Apē, Raunā un Smiltenē. Kopā zinības akadēmijā apguva Smiltenes novada 70 seniori. Seniorus sveica Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece projektu un mūžizglītības jautājumos Gunta Grigore, kas ir idejas galvenā iniciatore un īstenotāja. Pagodināt seniorus bija ieradušies arī pašvaldības izpilddirektors Andris Lapiņš, Izglītības pārvaldes vadītājs Edgars Roslovs, bibliotēkas vadītāja Inta Mežule, Raunas pagasta pārvaldes vadītāja Linda Zūdiņa un Apes apvienības pārvaldes vadītāja Liene Ābolkalne.

Seniorus priecēja mūziķis Guntars Aizpurietis un Artas Šomases vadītā folkloras kopa “Mežābele” no Valmieras novada Jērcēniem, kas izkustināja visus kopīgās rotaļās.

Seniori atzīst, ka bija ļoti patīkami pavadīt kopā laiku ar līdzīgi domājošajiem, daloties uzkrātajā pieredzē un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Laura Grīnvalde

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciālists