2023. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada sporta svētki 2023

 
2023. gada 19. augustā Sporta kompleksa “Teperis” stadionā un tā apkārtnē norisināsies Smiltenes novada sporta svētki. Aicinām visus Smiltenes novada iedzīvotājus un organizācijas iesaistīties sportiskās aktivitātēs.

Šī gada 19. augustā Smiltenes Tepera stadiona teritorijā tiks aizvadīti Smiltenes novada sporta svētki. Sacensības norisināsies tajos sporta veidos, kuri tiek praktizēti Smiltenes BJSS, proti – vieglatlētikā, riteņbraukšanā, BMX riteņbraukšanā, volejbolā, futbolā, orientēšanās sportā un basketbolā. Sporta svētkos aicinātas piedalīties komandas no visa novada. Komandā startē 12-16 dalībnieki, no kuriem, vismaz 5 dāmas. Komandu pieteikšanās notiek līdz 16.08.2023. sūtot komandas nosaukumu un dalībnieku sastāvu uz adresi – [email protected]

Nolikums ŠEIT!