2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada teritorijā tiks noņemti PET atkritumu konteineri

SIA “ZAAO” informē, ka 2022. gada augusta beigās vai septembrī Smiltenes novadā tiks noņemti noteiktās adresēs izvietoti konteineri. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā, kā arī novērojams PET konteineru piepildījuma būtisks kritums, kā arī tas, ka iedzīvotāji šos konteinerus vairs neizmanto tam paredzētam mērķim, un tie tiek sabojāti.

 “ZAAO” un pašvaldībai par sadzīves atkritumu šķirošanas un izlietotā iepakojuma apsaimniekošanu Smiltenes novadā ir noslēgti līgumi, kuru ietvaros noteiktās adresēs novadā ir uzstādīti konteineri PET pudeļu iepakojuma savākšanai. Adreses, kurās tiks noņemti PET iepakojuma konteineri:

Atsevišķs PET pudeļu konteiners (11 adresēs):

–           Silva 18, Launkalnes pag.,

–           Skolas 1, sporta laukums, Raunas pag.,

–           Abulas 2a, Smiltene,

–           Dārza 36, Smiltene,

–           Gaujas 1, Smiltene,  –  Gaujas 2, Smiltene,

–           Tepera stadions, Smiltene

–           Rīgas 5, Smiltene,

–           Mazā Jaunā 12, Smiltene,

–           Dakteru 27, sporta laukums, Smiltene,

–           Gaujas 2, Smiltene.

 

PET konteineri, kas uzstādīti papildus pie EKO punkta:

–           Saules 8, Roze, Raunas pag.,

–           Kalnamuiža, Smiltenes pag.

Ņemot vērā saņemtās sūdzības no pašvaldības un iedzīvotajiem par PET konteinerā esošo saturu, jau jūlijā tiks noņemts konteiners Dakteru ielā 27, Smiltenē.

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste