2021. gada 29. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs no 2. līdz 10. novembrim apmeklētājiem ir slēgts!

Ņemot vērā pieaugušo ar Covid-19 inficējušos personu skaitu Smiltenes novadā, tajā skaitā Smiltenes novada pašvaldības iestāžu darbinieku vidū, ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologu rekomendācijas, lai novērstu tālāku infekcijas izplatību Smiltenes novadā, pašvaldība ir lēmusi noteikt stingrākus ierobežojumus slimības izplatības ierobežošanai Smiltenes novadā. Ar visiem noteiktajiem Smiltenes novada pašvaldības ierobežojumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

Informējam, ka no šodienas, 2. novembra līdz 10. novembrim, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs apmeklētājiem ir slēgts!

Informācija pieejama: 

Aicinām būt atbildīgiem un rūpēties par savu un apkārtējo veselību ievērojot noteiktos ierobežojumus!

Informāciju sagatavoja:
Lelde Atlāce
Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra
Tūrisma organizatore

 

 

 

 

 

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider