2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 01.08.2023.

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa ir sagatavojusi uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem par aktuālajiem atbalsta pasākumiem, projektu iespējām, iepirkumiem, semināriem u.c. PDF fails lejupielādei šeit: Uzņēmējdarbības jaunumi 01.08.2023

Augusta pirmajā ziņu lapā aicinām iepazīties ar pieejamo atbalstu gan esošās uzņēmējdarbības, gan jaunu biznesa ideju attīstībai. Īpaši vēlamies uzsvērt to, ka, lai atvieglotu ziņu lapu, tad visas aktuālās atbalsta programmas turpmāk publicēsim ērtā un pārskatāmā veidā pašvaldības mājas lapā, sadaļā “Atbalsts uzņēmējiem” šeit. Savukārt ziņu lapā vairāk izcelsim jaunās programmas un atbalsta veidus, ik pa laikam atgādinot arī par jau esošajiem.  

Aplūko iepriekšējās ziņas šeit un seko jaunākajai informāciju ikdienā mūsu Facebook lapā Uzņēmēji Smiltenes novadā.

 

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Smiltenes novada pašvaldības
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos