2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 06.06.2023.

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa ir sagatavojusi uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem par aktuālajiem atbalsta pasākumiem, projektu iespējām, iepirkumiem, semināriem u.c. PDF fails lejupielādei šeit: Uznemejdarbibas_jaunumi_06.06.23.

Vēlamies informēt, ka ir pieņemts domes lēmums par Smiltenes novada teritorijas plānojuma izstrādes uzsākšanu, līdz ar to aicinām laicīgi apdomāt nepieciešamības un jautājumu gadījumā sazināties ar Attīstības un plānošanas nodaļas teritorijas plānotāju, zvanot 27062522. Tāpat īpaši aicinām apmeklēt diskusiju novada uzņēmējiem 1. jūlijā Raunā “Kā amatniecību pacelt nākamajā līmenī?” festivāla Rodam Raunā ietvaros un veidot darbinieku komandas basketbola turnīram Smiltenes pilsētas svētku ietvaros. 

Aplūko iepriekšējās ziņas šeit un seko jaunākajai informāciju ikdienā mūsu Facebook lapā Uzņēmēji Smiltenes novadā. 

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Attīstības un plānošanas nodaļas
Vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos
[email protected]