2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 11.04.2023.

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa ir sagatavojusi uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem par aktuālajiem atbalsta pasākumiem, projektu iespējām, iepirkumiem, semināriem u.c. PDF fails lejupielādei šeit: Uznemejdarbibas_jaunumi_11.04.23

Īpaši aicinām pieteikties un piedalīties jaunos uzņēmējus, kas komercdarbību reģistrējuši 2020., 2021. vai 2022.g., Jauno uzņēmēju pasākumam 20. aprīlī  Smiltenē  (lasīt vairāk). 

Iesaki pierakstīties uzņēmējdarbības jaunumu saņemšanai arī citiem un apskati iepriekšējās ziņas šeit. Ja rodas problēmas ar e-pasta saņemšanu, lūdzu, sazinieties: [email protected], 22310430. Lai saņemtu visu jaunāko informāciju ikdienā, aicinām sekot arī mūsu Facebook lapai Uzņēmēji Smiltenes novadā. 

 

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Attīstības un plānošanas nodaļas
Vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos
[email protected]