2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 14.02.2023.

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa ir sagatavojusi uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem par aktuālajiem atbalsta pasākumiem, projektu iespējām, semināriem  u.c. PDF fails lejupielādei šeit: Uznemejdarbibas_jaunumi_14.02.23

Līdz ar to, ka uzņēmēju datu bāze tiek nemitīgi papildināta, iesaki pierakstīties uzņēmējdarbības jaunumu saņemšanai arī citiem un apskati iepriekšējās ziņas šeit. Lai saņemtu visu jaunāko informāciju ikdienā, aicinām sekot arī mūsu Facebook lapai Uzņēmēji Smiltenes novadā.

Ja kādam e-pasts nav pienācis, iesakām ieskatīties forumu, reklāmu  vai mēstuļu sadaļā, ielūkoties organizācijas kopējā e-pastā vai jautājumu gadījumā sazināties ar Modri:  [email protected].

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Attīstības un plānošanas nodaļas
Vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos
[email protected]