2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 15.08.2023.

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa ir sagatavojusi uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem par aktuālajiem atbalsta pasākumiem, projektu iespējām, iepirkumiem, semināriem u.c. PDF fails lejupielādei šeit: Uzņēmējdarbības jaunumi 15.08.2023

Augusta otrajā ziņu lapā aicinām atsaukties uzņēmējus sadarbības veidošanai ar Villihu (Vācijā), kā arī informējam par pieejamo atbalstu uzņēmējiem un lauksaimniekiem saistībā ar negaisa nodarītajiem postījumiem. Tāpat atgādinām, ka ar visiem atbalsta instrumentiem var iepazīties vienuviet, sadaļā “Atbalsts uzņēmējiem” šeit.  

Aplūko iepriekšējās ziņas šeit un seko jaunākajai informāciju ikdienā mūsu Facebook lapā Uzņēmēji Smiltenes novadā.

 

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Smiltenes novada pašvaldības
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos