2023. gada 28. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 17.01.23.

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa ir sagatavojusi uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem par aktuālajiem atbalsta pasākumiem, projektu iespējām, semināriem u.c. PDF fails lejupielādei šeit: Uznemejdarbibas_jaunumi_03.01.2023 

Līdz ar to, ka uzņēmēju datu bāze tiek nemitīgi papildināta, iesaki pierakstīties uzņēmējdarbības jaunumu saņemšanai arī citiem un apskati iepriekšējās ziņas šeit. Lai saņemtu visu jaunāko informāciju ikdienā, aicinām sekot arī mūsu Facebook lapai Uzņēmēji Smiltenes novadā.

Ja kādam e-pasts nav pienācis, iesakām ieskatīties spama, mēstuļu vai reklāmu sadaļā un jautājumu gadījumā sazināties ar Modri: [email protected], 27062522.

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Attīstības un plānošanas nodaļas
Vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos
[email protected]