2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 20.06.2023.

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa ir sagatavojusi uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem par aktuālajiem atbalsta pasākumiem, projektu iespējām, iepirkumiem, semināriem u.c.

PDF fails lejupielādei šeit: Uznemejdarbibas_jaunumi_20.06.23

Īpaši vēlamies pateikties uzņēmējiem par Smiltenes novada pašvaldības pozitīvo novērtējumu, kas kopsummā šogad palīdzēja kļūt par sudraba godalgas ieguvēju nominācijā “Uzņēmējiem draudzīgākais novads 2023”. Tāpat aicinām visus novada uzņēmējus, kuri labprāt vēlētos nodot nomā vai pārdot savus īpašumus, iesūtīt par tiem ziņas – tiks veidota platforma, kurā būs pieejama informācija par nekustamajiem īpašumiem dzīvojamai apbūvei vai uzņēmējdarbībai, kur būs iespēja izvietot arī savu!

Aplūko iepriekšējās ziņas šeit un seko jaunākajai informāciju ikdienā mūsu Facebook lapā Uzņēmēji Smiltenes novadā. 

Informāciju sagatavoja:

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa