2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 23.05.2023.

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa ir sagatavojusi uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem par aktuālajiem atbalsta pasākumiem, projektu iespējām, iepirkumiem, semināriem u.c. PDF fails lejupielādei šeit: Uznemejdarbibas_jaunumi_23.05.23

Īpaši aicinām izvirzīt pretendentus uzņēmējdarbības konkursiem “Sējējs” un “Biznesa lepnums”, kā arī pieteikties uzņēmējdarbības ideju konkursā “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā!” līdz 31. maijam, lai pretendētu uz iespēju gūt līdz 3000 EUR atbalstu savas biznesa idejas realizācijai. Vairāk par konkursu šeit

Aplūko iepriekšējās ziņas šeit un seko jaunākajai informāciju ikdienā mūsu Facebook lapā Uzņēmēji Smiltenes novadā. 

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Attīstības un plānošanas nodaļas
Vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos
[email protected]