2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 28.02.2023

Smiltenes novada Attīstības un plānošanas nodaļa šī mēneša noslēgumā ir sagatavojusi aktuālo uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem. Informatīvajā materiālā var uzzināt vairāk par pašvaldībā aktuālām izsolēm, atbalsta instrumentiem, pasākumiem uzņēmējdarbības jomā un aktuāliem iepirkumiem.

PDF fails lejupielādei pieejams ŠEIT.

Tos, kuri labprāt saņemtu aktuālo informāciju par uzņēmējdarbības jomu, aicinām pierakstīties jaunumu saņemšanai savā e-pastā. Lai uzzinātu vairāk par aizvadītajām aktivitātēm uzņēmējdarbības jomā, ielūkojies iepriekšējās ziņās ŠEIT.

Jaunāko un aktuālāko informāciju uzņēmējiem var iegūt arī Facebook lapā Uzņēmēji Smiltenes novadā.

Tos interesentus, kuri jaunumu saņemšanai jau ir pierakstījušies, taču nav saņēmuši ziņu, iesakām ieskatīties reklāmu vai mēstuļu sadaļā savā e-pastā vai jautājumu gadījumā sazināties ar Attīstības un plānošanas nodaļu.

 

Smiltenes novada pašvaldības

Attīstības un plānošanas nodaļa