2023. gada 6. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 28.03.2023.

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa ir sagatavojusi uzņēmējdarbības jaunumu apkopojumu – ziņu lapu uzņēmējiem par aktuālajiem atbalsta pasākumiem, projektu iespējām, iepirkumiem, semināriem u.c. PDF fails lejupielādei šeit: Uznemejdarbibas_jaunumi_18.03.23

Īpaši aicinām piedalīties uzņēmēju sanāksmēs par sadarbību ar pašvaldību un tās sniegto atbalstu, kas norisināsies 30. martā Smiltenē, 4. aprīlī Apē un 5. aprīlī Raunā (lasīt vairāk). 

Iesaki pierakstīties uzņēmējdarbības jaunumu saņemšanai arī citiem un apskati iepriekšējās ziņas šeit. Ja rodas problēmas ar e-pasta saņemšanu, lūdzu, sazinieties ar Modri: [email protected], 22310430. Lai saņemtu visu jaunāko informāciju ikdienā, aicinām sekot arī mūsu Facebook lapai Uzņēmēji Smiltenes novadā. 

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Attīstības un plānošanas nodaļas
Vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos
[email protected]