2023. gada 28. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmējdarbības aktualitātes 29.08.2023.

Piedāvājam jaunāko uzņēmēju ziņu lapu par aktualitātēm lejupielādei ŠEIT.

Augusta trešajā ziņu lapā dalāmies priekā par Lodziņu ģimeni (SIA “Janlo”) no Raunas, kas sumināti Vidzemes dārza svētkos, kā arī informējam par jaunām atbalsta programmām un mehānismiem, kas būs pieejami uzņēmējdarbības veicināšanai gan tuvākā, gan tālākā nākotnē.

Līdz ar to, ka septembra beigās plānots seminārs par atbalstu digitalizācijai, lūdzam atsaukties uzņēmējus, kas būtu gatavi dalīties savā pieredzē, par digitalizāciju savos uzņēmumos līdz šim – ieviešot darba laika, krājumu, projektu vai uzdevumu menedžmenta sistēmas, iekārtas ar viedajiem risinājumiem vai sensoriem, īpaši veidotus risinājumus utt., rakstot uz [email protected] līdz 4. septembrim.

Aplūko iepriekšējās ziņas šeit un seko jaunākajai informācijai ikdienā mūsu Facebook lapā Uzņēmēji Smiltenes novadā. 

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Smiltenes novada pašvaldības
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos