2022. gada 6. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmēji tiekas ar Ukrainas pilsoņiem

Piektdien, 29.aprīlī, Smiltenē, Gaujas ielā 1, no plkst. 10.00 līdz plkst. 12.00 pašvaldība pirmo reizi organizē iespēju, uzņēmējiem tikties ar novadā dzīvojošajiem Ukrainas pilsoņiem, lai pārrunātu potenciālās darba iespējas novadā.

Lai atbalstītu Ukrainas pilsoņus darba meklējumos, pašvaldība ir uzrunājusi novada uzņēmējus, rast iespēju veidot savstarpēju dialogu, par darba iespējām. Tā ir lieliska iespēja darba devējiem atrast piemērotus darbiniekus, savukārt darba ņēmējiem saprast darba nosacījumus un piemērotību brīvajām vakancēm.

Ikvienam dalībniekam būs iespējams saņemt konsultāciju un atrast atbildes uz neskaidriem jautājumiem arī pie Nodarbinātības Valsts aģentūras pārstāvjiem.

Ja kāds darba devējs saskata iespēju piedalīties un pārstāvēt savu uzņēmumu, aicinām līdz 28.04. sazināties ar pašvaldību, zvanot uz tālruņa numuru: +371 29613117 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]

 

Linda Beitika

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja