2022. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada uzņēmumos darbu uzsāk Ukrainas pilsoņi

Aprīļa beigās Smiltenes novada pašvaldība organizēja uzņēmēju un Ukrainas pilsoņu tikšanos, lai pārrunātu potenciālās darba iespējas. Pēc šīs tikšanās jaunus darbiniekus atraduši 4 uzņēmumi, bet darba vietas – 9 ukraiņi.

Kopumā pasākumā piedalījās 6 novada uzņēmumi. Smiltenes novada pašvaldība sazinājās ar tiem, lai noskaidrotu, kā rezultējusies šī tikšanās. 4 Ukrainas pilsoņi uzsāks darbu celtniecības nozarē, 3 strādā apģērbu ražošanā, bet 1 – metālapstrādes jomā. Vienā gadījumā darbiniece sāks strādāt ēdināšana jomā, tiklīdz tiks atrasta dzīvesvieta darbavietas tuvumā.

Uzņēmumi, kas piedalījās šajā pasākumā, to vērtēja pozitīvi un atzina par vērtīgu. Īpaši tika izcelta iespēja personiski klātienē satikt un iepazīt potenciālo darba ņēmēju, lai izzinātu viņa kompetences un gaidas.

Paldies uzņēmējiem par atsaucību un dalību pasākumā! Paldies pārstāvjiem no NVA par darba meklētāju konsultēšanu un informatīvo atbalstu!

 

Madara Mūrniece

zīmolvedības un mārketinga speciāliste