2022. gada 29. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novadā viesosies Korejas Republikas vēstnieks

10. jūnijā darba vizītē Smiltenes novadā viesosies Korejas Republikas vēstnieks Latvijas Republikā Viņa Ekselence Songdžins Hans (H. E. Mr. Seong-jin Han).

Vēstnieks tiksies ar pašvaldības vadītājiem – domes priekšsēdētāju Edgaru Avotiņu, izpilddirektoru Andri Lapiņu un izpilddirektora vietnieku attīstības jautājumos Mārtiņu Ulānu – un tiks iepazīstināts ar Smiltenes novada pašvaldības darbu un uzņēmumiem. Plānots pārrunāt jautājumus, kā sociālekonomiskā situācija un uzņēmējdarbības rādītāji novadā, investīciju projekti un ārvalstu investīciju piesaiste, enerģētika un ar to saistītais cenu pieaugums, Covid – 19 ietekme, atbalsts Ukrainas bēgļiem u.c.

Vēstnieks apmeklēs Smiltenes novada uzņēmumus: SIA “Pavasars” Raunā, AS “Smiltenes piens” un SIA “Smiltenes koks” Smiltenē un SIA “Very Berry” Gaujienas pagastā.

Korejas Republikas vēstnieks Latvijas Republikā Viņa Ekselence Songdžins Hans

Madara Mūrniece

zīmolvedības un mārketinga speciāliste