2022. gada 17. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novadam vairākas nominācijas konkursā – Latvijas Būvniecības gada balva 2021

2022. gada 11. martā Āgenskalna tirgū norisinājās konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2021” balvu pasniegšana, kurā Latvijas būvniecības nozares profesionāļi un pieredzējuši speciālisti augsti novērtējuši objektus Smiltenes novadā.

Latvijas būvniecības nozarē 2021. gads iezīmējies ar salīdzinoši lieliem, nozīmīgiem sabiedriskas funkcijas objektiem, kuru mērķis uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti, piešķirot iespēju izglītoties vai profesionālā vai amatieru līmenī nodarboties ar sportu.

Nominācijā “Sabiedriska ēka – jaunbūve” atzinību ieguva Smiltenes vidusskolas mācību korpuss, Dakteru iela 27, Smiltene. Pasūtītājs Smiltenes novada dome. Projekts Firma L4, arhitekte Ieva Skadiņa. Būvnieks R.K.C.F. RENESANSE. Būvuzraudzība MARČUKS.

Nominācijā “Restaurācija” 1. vietu ieguvusi Smiltenes evaņģēliski luteriskā baznīca, Baznīcas laukums 1. Pasūtītājs Smiltenes evaņģēliski luteriskā draudze. Projekts Artūrs Lapiņš, AIG. Būvnieks Velve-AE. Būvuzraudzība Mārtiņš Metāls. Jāpiezīmē, ka šajā nominācijā žūrija izvēlējās piešķirt 2 pirmās vietas un nepiešķirt 2.vietu.

Konkursa Latvijas Gada inženieris būvniecībā 2021, nominācijā “Būvdarbu vadītājs”,  balvu “Izcilība būvniecībā 2021” un 3.vietu ieguvis SIA 8CBR būvdarbu vadītājs Armands Rocis – sveicam ar augto novērtējumu un panākumiem darbā. Lepojamies ar SIA 8CBR ieguldījumu būvniecības nozarē, kur uzņēmuma būvobjekti augsti novērtēti konkursa citās nominācijās.

Visi konkursam pieteiktie objekti aplūkojami izstādē Rīgā, Līvu laukumā līdz pat aprīļa beigām.

 

Konkursu jau 8. gadu organizē biedrība Building Design and construction council (BDCC), www.buvniekupadome.lv.

Publikācijai izmantota biedrības Building Design and construction council (BDCC) informācija.

Vairāk par konkursa rezultātiem: https://www.buvniekupadome.lv/konkurss/latvijas-buvniecibas-gada-balva-2021-laureati/