2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes “Piena Spēks” kausa izcīņas atlase

Smiltenes “Piena Spēks” kausa izcīņas atlase

         30. jūnija vakarā daudzfunkcionālā sporta kompleksa “Teperis” hokeja laukumā notika atlases sacensības, kurās tika noskaidroti tie stiprinieki, kuri 16. jūlijā startēs spēka vīru sacensībās Smiltenes pilsētas svētku ietvaros.
        Ar Smiltenes novada pašvaldības un uzņēmuma “Smiltenes Piens” atbalstu tiks veidotas līdz šim vēl nebijušas sacensības spēka vīriem, kurās piedalīsies profesionāli spēkavīri, kuri tiks salozēti pa pāriem ar atlases kārtu pārvarējušajiem stipriniekiem. Šāda formāta sacensības vēl līdz šim nav notikušas. Atlases kārtā pretendenti tika pārbaudīti trīs spēka disciplīnās, kurām nav nepieciešams speciālais spēka vīru inventārs. Vispirms, minūtes laikā, tika veikti pietupieni ar svaru stieni (100kg). Pēc tam svaru stienis (80kg) tika spiests no krūtīm, noskaidrojot, kurš to var izdarīt visvairāk reižu. Kā pēdējais, tika turēta svaru ripa (15 kg) izstieptās rokā, lai noskaidrotu kurš to spēj visilgāk izdarīt.
           Pēc šiem vingrinājumiem tika noteikts, kuri no atlases dalībniekiem varēs piedalīties galvenajās sacensībās – Smiltenes “Piena Spēks” kausa izcīņā. Pēc atlases visi gribētāji varēja izmēģināt klasiskos spēka vīru vingrinājumus ar speciālo spēka vīru ekipējumu, kā arī tika izmēģināta automašīnas vilkšana.
         Paldies, visiem dalībniekiem, par piedalīšanos atlasē, kā arī visiem sanākušajiem interesentiem par atbalstu. Tiekamies 16.07. plkst. 14.00 daudzfunkcionālā sporta kompleksa “Teperis” hokeja laukumā uz Smiltenes “Piena Spēks” kausa izcīņu spēka vīriem!