2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes pilsētā salidojuši koši taureņi

Sveicot pavasari un gaidot Lieldienas, Smiltenes pilsēta, kā allaž, ietērpusies svētku noformējumā. Šoreiz to rotā koši putnu būrīši un taureņi, kuru tapšanā paldies jāteic Smiltenes Mākslas skolas audzēkņiem.

Kokos Dārza ielā, iepretim Smiltenes vidusskolai, Baznīcas laukumā, gar Smiltenes novada bibliotēku, kā arī pie tirdzniecības centra “Centrs” un Smiltenes Kultūras centra izvietoti krāsaini koka taureņi. To krāsošana bija uzticēta Smiltenes Mākslas skolas audzēkņiem, kuri tos ietērpa visdažādākajās noskaņās un krāsu gammās. Sakām lielu paldies radošajiem jaunajiem māksliniekiem un skolotājai Evitai Rauzai!

Lai sanāk izbaudīt pavasari Smiltenē!

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste