2022. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes pilsētas centrā veikti asfalta frēzēšanas darbi

Informējam, ka projekta “Uzņēmējdarbības veicināšana Smiltenes pilsētā, II kārta” ietvaros Baznīcas laukuma, Pils ielas un Dārza ielas krustojumā tika veikta asfalta frēzēšana, kas paredz turpmākos darbus inženierkomunikāciju izbūvei.

“Uzņēmējdarbības veicināšana Smiltenes pilsētā, II kārta” ietvaros atbilstoši izstrādātajam būvprojektam “Baznīcas laukuma, Marijas ielas, Pils ielas posmā no Baznīcas laukuma līdz Kalna ielai, Kalna iela posmā no Pils ielas līdz Baznīcas laukumam un teritorijas Baznīcas laukumā 16A un Baznīcas laukumā 10 pārbūve, Smiltenē” tiek īstenota apstiprinātā kārta.

Projekta kopējās izmaksas ir 810 807,54 EUR, no kurām valsts budžeta mērķdotācijas finansējums ir 592 940,88 EUR un pašvaldības līdzfinansējums ir 217 866,66 EUR.

Svarīgi!

Šobrīd satiksmes organizācijas izmaiņas netiek plānotas, aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajām ceļa norādēm. Satiksmes organizācijas izmaiņu gadījumā informācija tiks publicēta.

 

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciālists