2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikumā izrāde “Klusētāji”

 

Vai klusēšana vienmēr ir zelts? – Biežāk tomēr nē. Jo īpaši tad, ja noklusētais būtiski ietekmē otra dzīvi un kādam par to jādomā vēl pēc daudziem gadiem. Izvērstāk par šo sabiedrībā aktuālo jautājumu runā režisora Jāņa Znotiņa izrāde “Klusētāji”. 22.septembrī trīs Smiltenes tehnikuma klases uz stundu kļuva par telpām “Klusētājiem”.

Aktieri Anta Aizupe, Oskars Florencs – Vīksne un Jānis Znotiņš, iejūtoties Santas, Krišjāņa un Ikara lomās, tehnikuma audzēkņiem iztēlē ļāva uz  brīdi iejusties sava skolas laika notikumos, kuros piedzīvotais atstājis sekas uz vairāku cilvēku turpmāko dzīvi. Visticamāk, daudz kas izvērstos pavisam citādāk, ja vismaz kāds, kurš par to zināja, paustu savu viedokli, nevis paliktu vienaldzīgs un klusētu. Būtiskākā atziņa pēc izrādes? – Neklusē!

Audzēkņi izrādi noskatījās ar programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu.

Baiba Vahere

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider