2023. gada 4. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikumam jauns direktors – Rolands Aģis

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) komisija atklātajā konkursā uz Smiltenes tehnikuma direktora amata vietu par atbilstošāko atzinusi mācību iestādes līdzšinējo būvniecības un mašīnzinību programmu nodaļas vadītāju Rolandu Aģi.

 Skolā viesojās IZM Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktore Rūta Gintaute – Marihina un personālvadības nodaļas vadītāja Inga Rozenberga, lai tehnikuma kolektīva pārstāvjus oficiāli iepazīstinātu ar konkursa rezultātiem. IZM pārstāves Smiltenes tehnikumam un tā jaunajam direktoram novēlēja turēt augstu pacelto latiņu un pārmaiņas uztvert, kā iespēju sasniegt jaunas virsotnes. “Kā teicis mūsu dižgars Rainis: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies,” Rolands Aģis konkursā sevi pieteica ar ļoti labu stratēģisko redzējumu, tāpēc esam pārliecinātas, ka pārmaiņas ir uz labu. Jebkurā iestādē svarīgākie ir cilvēki, tātad – ikviens no jums. Tikai, strādājot komandā, varam sasniegt augstus rezultātus. Smiltenes tehnikums ir viens no labākajiem tehnikumiem Latvijā. Ar stipru komandu, darba tirgū vajadzīgām mācību programmām un lielu saimniecību. Lai jums arī turpmāk izdodas veiksmīgi turpināt visu iesākto!”” klātesošos uzrunāja Inga Rozenberga.

“Skatoties globāli, šis visai pasaulei ir ļoti trauksmains brīdis. Tas, ko gribu mums visiem novēlēt, – turpināsim sasniegt sev izvirzīto mērķi! Man nav ne mazāko šaubu par to, ka mums tas izdosies, jo arī iepriekš izšķirīgos brīžos vienmēr esam spējuši mobilizēties un izdarīt to, kas darāms. Ne reizi vien esam pierādījuši, ka kopā mēs esam spēks. Par to patiesi liels prieks un lepnums. ” atzina Smiltenes tehnikuma jaunais direktors Rolands Aģis.

“Pats dārgākais, kas mums pieder, ir laiks. Laiks, ko veltām sev, savai ģimenei un viens otram. Jo atvērtāki, laipnāki, pozitīvāk noskaņoti viens pret otru būsim, jo raitāk veiksies darbi un paliks vairāk laika, ko veltīt ģimenei un saviem mīļajiem. Uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!”

Smiltenes tehnikuma jaunais direktors Rolands Aģis.

 

Baiba Vahere