2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Par mācību norisi Smiltenes vidusskolā

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju Smiltenē un valsts epidemiologu  ieteikumus infekcijas Covid -19 izplatības ierobežošanai, Smiltenes vidusskolā nākamajā nedēļā – no 23.līdz 27.novembrim:

  • 1.-4.klašu skolēnu vecākiem e – klasē izsūtītas vēstules ar lūgumu atļaut bērniem veikt siekalu testu. Tas nepieciešams, lai varētu droši atsākt mācības klātienē (veiksmīgas testēšanas rezultātā skolā varētu atgriezties trešdien)  un pasargātu no iespējamās saslimšanas skolēnu ģimenes un līdzcilvēkus. Epidemiologi un eksperti uzskata, ka bērni vīrusu pārslimo daudz vieglākā formā, bet viņi līdz ar to ir iespējamie vīrusa pārnēsātāji,
  • 5.un 6.klašu skolēni turpinās attālinātās mācības. Minētais lēmums pieņemts, jo daudziem bērniem mājas karantīna beigsies tikai 26.novembrī. Vairākiem skolēniem siekalu testi bija pozitīvi. Arī visi saslimušie skolotāji vēl nav izveseļojušies. Taču, neraugoties uz sarežģīto situāciju, pedagogi turpina strādāt, lai nodrošinātu skolēniem attālinātās mācības;
  • 7.-12.klašu skolēniem mācības saskaņā ar 2020.gada 6.novembra Ministru Kabineta noteikumiem Nr.655 notiks attālināti,
  • pirmsskolas grupās nodarbības notiek klātienē, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus.

Skolas direktore Ilze Vergina saka visiem paldies izturību un sapratni. Šobrīd no katra atbildīgas rīcības atkarīgs tas, cik ātri novadā izdosies apturēt infekcijas straujo izplatīšanos, un skolēni varētu atsākt mācības klātienē.