2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas bioloģijas skolotāja Tīna Deina Kukurīte – viena no izcilākajiem pedagogiem Latvijā

2024. gada 29. aprīlī trīs izcilākajiem jaunajiem ķīmijas un trīs bioloģijas skolotājiem tika pasniegtas “Starp mums ir ķīmija” stipendijas. Tajā skaitā viena no sešām stipendiju ieguvējām ir Smiltenes vidusskolas bioloģijas skolotāja un Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes studente Tīna Deina Kukurīte.

Novērtējot jaunos skolotājus un motivējot arī citus jauniešus izvēlēties skolotāja profesiju, Latvijas zāļu ražotāja AS “Olainfarm” un SIA “Centrālā laboratorija” sešiem izcilākajiem piešķīra stipendijas 3000 eiro apmērā katram. Kopumā stipendijām pieteicās 33 jaunie speciālisti.

Apsveicam skolotāju Tīnu Deinu Kukurīti un novēlam augstus sasniegumus arī turpmāk!

“Starp mums ir ķīmija!” ir ilgtermiņa stipendiju programma topošajiem skolotājiem, ko 2023. gadā pēc uzņēmuma akcionāru iniciatīvas sāka “Olainfarm”. Kopējais “Starp mums ir ķīmija!” stipendiju fonds piecu gadu periodam veido 135 000 eiro. Programmā piecu gadu laikā “Olainfarm” investēs 75 000 eiro, katru gadu piešķirot piecas 3000 eiro stipendijas jaunajiem ķīmijas skolotājiem. Savukārt “Centrālā laboratorija” šim mērķim nākamo četru gadu laikā plāno novirzīt 60 000 eiro, katru gadu pasniedzot piecas stipendijas bioloģijas skolotājiem. Pērn tika pasniegtas piecas stipendijas ķīmijas skolotājiem, bet no šā gada 10 jaunie izcilākie speciālisti katru gadu tiks sveikti ar īpašām stipendijām. Sešas stipendijas tiek pasniegtas pavasarī, bet vēl četras rudenī.

Sagatavoja:

Pārsla Kupriša, Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas speciāliste