2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas skolēnu un skolotāju paveiktais atzinīgi novērtēts Latvijas mērogā

Smiltenes vidusskolas skolotājai Annai Lavrinovičai piešķirts Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojums “Par mūža ieguldījumu izglītībā”. Sekmīgākie un sabiedriski aktīvākie skolēni saņēmuši Smiltenes novada pašvaldības stipendiju apliecinājumus. Talantīgos skolas jauniešus turpina atbalstīt absolvente Māra Dāme. Jaunieši aktīvi gatavojas pārstāvēt skolu un novadu valsts mērogā. Smiltenes vidusskolas skolēnu zināšanas atzinīgi novērtētas Latvijas erudītu kalvē – Jauno ģeogrāfu skolā (JĢS).

Smiltenes vidusskolas skolotājai Annai Lavrinovičai piešķirts Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojums

Skolēnu ļoti mīlētajai, enerģiskajai, sirdsgudrajai dabaszinību un bioloģijas skolotājai Annai Lavrinovičai Smiltenes vidusskola ir pirmā un vienīgā darba vieta, kur aizrautīgā darbā pagājuši 45 gadi. Skolas kolektīvs ir no sirds pateicīgs, ka skolotāja joprojām turpina savā bagātajā pieredzē dalīties ar Smiltenes vidusskolas skolēniem. Janvāra nogalē Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņu zālē Annai Lavrinovičai tika pasniegta Draudzīgā aicinājuma fonda balva “Par mūža ieguldījumu izglītībā”.

Smiltenes novada domes un absolventes Māras Dāmes stipendiāti

11.janvārī 45 Smiltenes vidusskolas 10. – 12. klašu skolēni par labiem sasniegumiem mācībās un sabiedrisko aktivitāti saņēma apliecinājumus par Smiltenes novada pašvaldības stipendijas piešķiršanu.

12.klases skolniecēm Evai Evelīnai Krūmiņai, Elīzai Kauliņai un Kristiānai Kļaviņai par godprātīgu mācību darbu un nesavtīgu ieguldījumu skolas sabiedriskajā dzīvē piešķirta Smiltenes vidusskolas absolventes Māras Dāmes stipendija.

Uzaicināti pārstāvēt Smiltenes vidusskolu valsts mērogā

12.klases skolnieks Rūdolfs Briedis uzaicināts uz informātikas (programmēšanas) valsts 36.olimpiādi. Tas ir ļoti liels panākums, ņemot vērā to, ka Latvijā ir maz vidusskolu, kur padziļināti māca programmēšanu. Rūdolfa skolotājs ir Mārtiņš Bērziņš.

10.klases skolnieks Dāvis Grabovskis, 11. klases skolnieks Kārlis Ots un 9. a klases skolnieks Lukas Krīgers pārstāvēs Smiltenes vidusskolu vācu valodas valsts 53. olimpiādes 3. posma 1. kārtā. Lukasam sagatavoties olimpiādei palīdzēja vācu valodas skolotāja Jeļena Dombrovska, bet Dāvim un Kārlim – skolotāja Janīna Ķergalve.

Skolēnu panākumi Jauno ģeogrāfu skolā (JĢS)

Smiltenes vidusskolas 8. d klases skolniece Estere Anna Strazdiņa JĢS atklātajā olimpiādē kļuva par astoto klašu uzvarētāju Vidzemē, Latvijas mērogā nopelnot 4. vietu. Savukārt 8. b klases skolniece Estere Stūre nopelnīja ceturto vietu Vidzemē.

JĢS ikmēneša nodarbībā par pasaules zālājiem astoto klašu uzvarētājs Vidzemes un visas Latvijas mērogā – Smiltenes vidusskolas 8. d klases skolnieks Pauls Grabovskis. Otrā vieta – 8. d klases skolniecei Esterei Annai Strazdiņai.

Par Smiltenes novada pašvaldības stipendiju saņēmēju darbu patiess gandarījums arī Smiltenes novada izglītības pārvaldes vadītāja vietniecei Evijai Kindzulei (sestā no kreisās), Smiltenes vidusskolas direktores pienākumu izpildītājai Valdai Cirītei un Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniecei Astrīdai Harju. Foto: Baiba Vahere

 

Informāciju sagatavoja Baiba Vahere