2024. gada 14. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Sniega virpulis Apē

17.februārī Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas 1.-9.klašu skolēni piedalījās Eiropas Sociālā fonda projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veicināšanai un slimību profilaksei Apes pilsētā, Apes, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos” aktīvā sporta pasākumā “Sniega virpulis Apē”, sadarbībā ar Apes Jauniešu klubu “ Sliedes”.

Sporta skolotājas Aija Latika un Gunda Purakalne bija sagatavojušas interesantas, atraktīvas aktivitātes pa klašu grupām. Priecājamies, ka skolas apkārtne ir piemērota, lai organizētu pasākumu – ir skolas kalniņš, hokeja laukums, skolas pļaviņa un citi piemēroti laukumi.  

Skolēni ne tikai jautri un veselīgi pavadīja laiku svaigā gaisā kopā ar saviem klases biedriem, draugiem, bet arī mērojās spēkiem veiklībā, precizitātē, sadarbībā ar komandu. Visiem dalībniekiem bija iespēja piedalīties kādā no aktivitātēm – Sniega pikas mešana.  Kurš tālāk? Kurš pāris ātrāks? Slēpo un slido. Ātrākais pāris. Boulings sniegā. Futbols. Stafete. Mīklas. Bija jūtams cīņas spars, līdzi jušana, uzmundrinājumi no savējiem.

Ir uzvarētāji un labākie, ir balvas un prieks. Bet ieguvēji ir visi – svaigs gaiss, fiziskās aktivitātes, kustība un draugi.

 

Alda Liepiņa

D.Ozoliņa Apes pamatskolas

direktores vietniece audzināšanas jomā