2022. gada 21. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

Sociālās aprūpes centrs “Trapene” aicina darbā APRŪPĒTĀJU DIENNAKTS DARBAM

Galvenie amata pienākumi:

  1. Pamatvajadzību nodrošināšana atbilstoši klienta individuālajam aprūpes  plānam, attīstības līmenim un vecumam un sociālā darba speciālistu ,ārsta palīgu norādījumiem.
  2. Higiēnas procedūru nodrošināšana atbilstoši klienta attīstības līmenim un vecumam.
  3. Individuālo vajadzību nodrošināšana atbilstoši klienta attīstības līmenim un vecumam.
  4. Aprūpes darba veikšana , izvēloties piemērotus aprūpes līdzekļus, tehnisko aprīkojumu un iekārtas.
  5. Kvalitatīva klientu aprūpes nodrošināšana.

Prasības pretendentiem:

  • Vēlama pamatskolas, vidējā vai vidējā profesionālā izglītība aprūpes jomā;
  • Vēlama pieredze aprūpes jomā;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • Prasme sarunāties ar veciem cilvēkiem viegli saprotamā sarunvalodā;
  • Prasme organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • Augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  1. Darbu uz nenoteiktu laiku;
  2. Summēto darba laiku pēc grafika;
  3. Darba algu 3,05 EUR stundā (pirms nodokļu nomaksas);
  4. Normatīvajiem aktiem atbilstošu piemaksu par nakts darbu, darbu svētku dienās un virsstundu darbu.

Informācijai tālrunis 64321375, mob.29577548,mob. 29447875

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

Kalendārs

tīmekļvietne