2024. gada 28. marts
Viegli lasīt

Sociālās aprūpes centrs “Trapene” aicina darbā aprūpētāju

SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS “TRAPENE”

Reģ. Nr. 90002061846

 piedāvā darbu

uz “APRŪPĒTĀJA”  amatu

Galvenie pienākumi:

  • palīdzēt un veikt ikdienas klientu aprūpi;
  • sekot tīrībai un kārtībai klientu istabās, veikt uzkopšanu;
  • palīdzēt un veikt klientu ēdināšanu;
  • palīdzēt un pavadīt klientus uz nodarbībām, aktivitātēm.

Prasības pretendentiem (-ēm):

  • pamata vai vidējā izglītība;
  • vēlama pieredze aprūpes jomā;
  • fiziska noturība, iecietība;
  • spēja strādāt komandā un atbildības sajūta;
  • latviešu valodas prasme.

Mēs piedāvājam:

  • darba vietu “Bitītes”, Trapenes pagasts, Smiltenes novads;
  • summēto darba laiku, saskaņā ar darba grafiku;
  • atalgojumu: stundas likme 3,50 EUR (bruto alga no 588 EUR);
  • apmaksātas svētku dienas, nakts un virsstundas atbilstoši likumdošanai;
  • darbiniekus vedam no/uz Api;
  • labus un atbilstošus darba apstākļus;
  • draudzīgus un atsaucīgus kolēģus;
  • apmācības un kursus;
  • sociālās garantijas (t.sk. veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika).

Pieteikuma CV lūdzam iesniegt personīgi “Bitītes”, Trapenes pagasts, Smiltenes novads, LV-4348 vai elektroniski pa e-pastu: [email protected]. Informācija darba dienās pa mob.tel. 29447875 – Dina.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.