2024. gada 24. apr.

Sociālās aprūpes centrs “Trapene” aicina darbā SOCIĀLO APRŪPĒTAJU ar I līmeņa profesionālo augstāko izglītību

Galvenie amata pienākumi:

  1. Novērtēt klienta pamatvajadzības un funkcionālās spējas.
  2. Novērtēt klienta pašaprūpes spējas.
  3. Izvēlēties klienta vēlmēm un vajadzībām atbilstošus sociālās aprūpes veidus.
  4. Izstrādāt sociālās aprūpes plānus, grafikus.
  5. Organizēt sociālo aprūpi dažādām personu grupām institūcijā
  6. Veidot profesionālās attiecības ar klientiem, radot aprūpei labvēlīgus apstākļus.
  7. Veicināt klienta dzīves kvalitātes nepazemināšanos.
  8. Pielietot jaunas tehnoloģijas sociālajā aprūpē.
  9. Analizēt un novērtēt sociālās aprūpes procesu.
  10. Novērtēt un analizēt sociālās aprūpes pakalpojuma kvalitāti un klienta apmierinātību ar sniegto pakalpojumu.
  11. Dokumentēt savu profesionālo darbību.
  12. Pārzināt un pielietot ar sociālā aprūpētāja profesiju saistītos
    normatīvos aktus.
  13. Vākt, apkopot, analizēt, apstrādāt informāciju par klientu.
  14. Risināt konfliktsituācijas.

Prasības pretendentiem:

  • I līmeņa augstākā profesionālā izglītība sociālajā jomā
  • Vēlama pieredze aprūpes jomā;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • Prasme sarunāties ar veciem cilvēkiem viegli saprotamā sarunvalodā;
  • Prasme organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • Augsta atbildības sajūta;

Piedāvājam:

  • Darba laiku no pirmdienas -piektdienai;
  • Darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Darba algu 750 EUR (pirms nodokļu nomaksas)

Informācijai tālrunis 64321375, mob.29577548,mob. 29447875