2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Šogad plānotas aktivitātes Jāņukalna attīstībai

Jau iepriekš ziņots, ka šobrīd tiek strādāts pie tā, lai atjaunotu Jāņukalna estrādi, kura atkal varēs aicināt iedzīvotājus uz pasākumiem brīvā dabā. Tāpēc informējam par šā gada plānu Jāņukalna attīstībai.

Smiltenes novada pašvaldība 2023. gadā plāno veikt vairākus pasākumus Jāņukalna turpmākajai attīstībai, lai šai, smilteniešiem nozīmīgajai vietai, nākotnē piešķirtu jaunu veidolu, bet vienlaikus saglabātu estrādes funkciju.

Pirmais rīcības solis – hakatons, kas plānots, lai definētu nozīmīgākās Jāņukalna nākotnes funkcijas. Gada otrajā pusē plānots rīkot arhitektūras metu konkursu, kura mērķis būtu izstrādāt Jāņukalna teritorijas vizuālo risinājumu.

Mārtiņš Ulāns

Smiltenes novada pašvaldības

izpilddirektora vietnieks attīstības jautājumos