2022. gada 7. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Soniks 2: Filma / Sonic 2: The Movie

11. un 12. aprīlī pl. 18:00

Filmas garums: 2h 2min
Galvenajās lomās: James Marsden, Jim Carrey, Ben Schwartz, Tika Sumpter, Adam Pally, Idris Elba
Filmas režisors: Jeff Fowler
Žanrs: piedzīvojumu komēdija, ģimenes filma
Vecuma ierobežojums: 7+

Filma ar animācijas elementiem dublēta latviešu valodā.

Filmas anotācija:

Apmeties uz dzīvi Grīnhilsā pie labākā drauga Toma, Soniks cenšas pierādīt, ka viņš ir īsts supervaronis. Jauns pārbaudījums zibenīgajam Sonikam nav ilgi jāgaida: kā no zila gaisa uzrodas viltīgais Robotniks ar milzu plānu. Šoreiz viņš kopā ar noslēpumaino sabiedroto Dūri meklē smaragdu, kā spēkos ir iznīcināt itin visu savā ceļā. Arī Sonikam ir jauns palīgs – lapsiņa vārdā Aste, un kopīgi viņi apceļo pasauli, lai atrastu smaragdu, pirms tas nonāk nepareizajās rokās. Tas tik būs piedzīvojums!

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja