2024. gada 21. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Spāru svētki daudzfunkcionālajam sociālo pakalpojumu centram Smiltenē

Piektdien, 2023. gada 14. janvārī, nosvinēti Spāru svētki daudzfunkcionālajam sociālo pakalpojumu centram Smiltenē, Dakteru ielā 14A, ko plānots pabeigt jau līdz šī gada beigām. Centrs tiek būvēts Smiltenes novada pašvaldības īstenotā projekta Nr.9.3.1.1/19/I/049 “Sociālo pakalpojumu infrastruktūras attīstība Smiltenes novadā”.

Projekta mērķis ir attīstīt jaunus infrastruktūras risinājumus sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanai Smiltenes novadā. Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā būs dienas aprūpes centrs, specializētas darbnīcas un grupu dzīvokļi pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī dienas aprūpes un sociālās rehabilitācijas centrs bērniem.

Sakām lielu paldies būvniecības uzņēmumam SIA “Sanart”, būvprojekta izstrādātājiem SIA “Baltex Group” un būvuzraugiem SIA “Marčuks”!

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.