2024. gada 14. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Sporta svētkos sanāk ļaudis teju no visa Smiltenes novada

2023. gada 19. augustā daudzfunkcionālajā sporta kompleksā “Teperis” aizvadīti tradicionālie Smiltenes novada sporta svētki. Šogad tie pulcēja 11 novadnieku komandas, kas, baudot kustību prieku, kopā sanākšanu un draudzīgu sāncensību, mērojās spēkiem septiņās disciplīnās. Sacensībās triumfēja Blomes pagasta komanda “Sadod melnu”.

Šogad sacensībām bija izraudzītas disciplīnas, kuras iespējams apgūt Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolā, kas ne tikai popularizē un veicina vietējās jaunatnes fizisko spēju attīstību, bet arī audzina Latvijas un pasaules līmeņa atlētus.

Šādi sporta svētki ir vietējiem iemīļota Smiltenes novada tradīcija, taču šis gads bijis jo īpašs. Tajā pirmo reizi kopā sanākušas komandas no visiem trim vēsturiskajiem novadiem – Apes, Raunas, Smiltenes. Šie svētki arī vēlreiz apliecināja, ka varam patiesi lepoties ar daudzfunkcionālo sporta kompleksu “Teperis”, kur vienuviet izdevies realizēt septiņas dažādas disciplīnas.

Sacensību kopvērtējumā:

 1. vieta – “Sadod melnu”;
 2. vieta – “Rauna”;
 3. vieta – “Grundzāle.

Sacensību rezultāti pa disciplīnām

BMX:

 1. vieta – “Sadod melnu”;
 2. vieta – “Trapene”;
 3. vieta – “Rauna”.

Volejbols:

 1. vieta – “Ape”;
 2. vieta – “Stars” (Bilskas pagasts);
 3. vieta – “Grundzāle”.

Basketbols:

 1. vieta – “Grundzāle”;
 2. vieta – “Trapene”/ “Sadod melnu”.

Riteņbraukšana:

 1. vieta – “Rauna”;
 2. vieta – “Stars”;
 3. vieta – “Sadod melnu”.

Futbols:

 1. vieta – “Rauna”;
 2. vieta – “Gaujiena”;
 3. vieta – “Sadod melnu”.

Orientēšanās:

 1. vieta – “Sadod melnu”;
 2. vieta – “Buki”;
 3. vieta – “Rauna”.

Vieglatlētika:

 1. vieta – “Grundzāle”;
 2. vieta – “Stars”;
 3. vieta – “Sadod melnu”.

Visas komandas saņēma gardas veicināšanas balvas, kā arī papildu dāvanas par uzvaru kādā no disciplīnām. Kopvērtējuma čempioni ieguva īpaši veidotas piemiņas trofejas.

Paldies ikvienam dalībniekam par sportisku svētku radīšanu un kopā sanākšanas prieku! Paldies Sporta pārvaldei par svētku organizēšanu un vadīšanu! Uz tikšanos nākamreiz!

Foto atskats uz svētkiem:

Madara Mūrniece-Krūmiņa
Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas un mārketinga speciāliste