2024. gada 29. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Sporta veterānu 59.sporta spēles Bauskā

Latvijas pašvaldību sporta veterānu 59.sporta spēles vieglatlētikā notika 2022.gada 18.-19.jūnijā Bauskā. Smiltenes novada vieglatlētu komandu pārstāvēja 12 dalībnieki, kas kopīgiem spēkiem spēja izcīnīt 18 sporta spēļu dažāda kaluma medaļas. Komandu ieskaitē bija vajadzīgas 30 ieskaites + viena stafete.

Par LPSV 59.sporta spēļu divkārtēju čempioni kļuva Una Kalnīte 30+ grupā, izcīnot uzvaru šķēpa mešanā un lodes grūšanā. Piecas medaļas izcīnīja Māris Stabiņš 50+ grupā – 1.vieta tāllēkšanā, 2.v. 200m un trīssoļlēkšanā, 3.v. 100m un augstlēkšanā (3 disciplīnas komandas ieskaitē + divas individuāli). 3 medaļas savām kolekcijām pievienoja  Viktors Vējiņš 60+ –  1.v. augstlēkšanā, 2.v. tāllēkšanā un 3.v. lodes grūšanā;  Kitija Klempnere 65+ – 2.vieta augstlēkšanā, lodes grūšanā un diska mešanā. Pa divām medaļām izcīnīja Juris Malnacis 70+ –  3km un 5km soļošanā; Santa Rullīte 30+ – 1.v. tāllēkšanā, 3.v. lodē. Bronzas medaļa šķēpa mešanā Arnoldam Marksam 85+ grupā.

Par komandas ieskaitēm vēl cīnījās Vilis Mednis 70+, Kristīne Kļaviņa 45+, Arita Brikmane 40+, Inese Meldere 40+, Kaspars Abuls 40+.

Paldies komandas dalībniekiem par startu! Novēlu jums labi atpūsties un uzkrāt spēkus nākošajiem startiem.

Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem notiks 2022.gada 13.-14.augustā Tukumā.