2023. gada 25. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Sportiskā garā “Smiltenes pilsētas svētku Trakums” aizvadīts

Sportiskā garā “Smiltenes pilsētas svētku Trakums” aizvadīts

Sestdien, 16.07 Smiltenes pilsētas svētku ietvaros norisinājās sportiskās aktivitātes, kuras laipni aicināti vērot bija visi Smiltenes iedzīvotāji un tās viesi. No plkst. 15.00 līdz 18.00 Dakteru ielā 27, Smiltenes vidusskolas teritorijā norisinājās Smiltenes pilsētas svētku “Trakums”2023 basketbolā. Pavisam tika aizvadītas 4 spēles, kura katra norisinājās divos puslaikos, katram esot 15 min garam. Vispirms spēli aizvadīja Smiltenes novada deputāti pret Smiltenes novada domes administrāciju. Spraigā un reizēm pat nedaudz asā spēlē beigu rezultāts vēstīja neizšķiru – 12:12. Pēc tam laukumā devās nesen no Dziesmu un Deju svētkiem atgriezušies Smiltenes dejotāji pret Smiltenes dziedātāju komandu. Šeit pārāki izrādījās dejotāji. Trešā spēle notika starp komandu SIA “Firma Madara 89” un komandu ACBR/8CBR. Šajā spēlē uzvarēja ceļu būves uzņēmuma komanda. Visbeidzot spēli aizvadīja Basketbola klubs “Smiltene” un Basketbola skola “Jugla” komanda, kurā spraigā cīņa labāki bija Smiltenes pārstāvji. Katrs spēlētājs tika pie sava krekliņa un katra komanda tika apbalvota ar gardām balvām. Spēles apkalpoja divi pieredzējuši tiesneši. Liels prieks bija par lielo interesi no skatītāju puses, jo uz spēlēm patiešām bija liels interesentu pieplūdums. Turpat blakus notika arī dažādas aktivitātes, kuras bija paredzētas bērniem. Izejot visas stacijas, kurās katrā no tām bija jāveic noteikts uzdevumu kopums no kāda sporta veida, katrs bērns ieguva kādu kārumu. Pateicoties Smiltenes uzņēmēju atbalstam, ir izveidotas speciālas riteņbraukšanas iesācējiem paredzētas iekārtas, kuras simulē pilsētvidē sastopamos šķēršļus. Šīs iekārtas tieši šajā pasākumā tika iemēģinātas pirmo reizi, un visu šo pieskatīja BMX kluba treneris. Varu arī pačukstēt, ka šīs iekārtas trenera uzraudzībā būs pieejamas arī citos Smiltenes novada pagastos un citās sportiskajās aktivitātēs.

Vēlos pateikt milzīgu, paldies, visiem sporta pasākumu īstenošanā iesaistītajiem puzles gabaliņiem, jo bez šī kopējā darba nebūtu sanācis tik baudāms gala rezultāts.

Informāciju sagatavoja:

Smiltenes novada pašvaldības

Sporta pārvaldes vadītājs:

Matīss Mežulis